5-12 Kasım arası haftalık burç yorumları(akrep burcunda yeniay)

5-12 Kasım arası haftalık burç yorumları(akrep burcunda yeniay)


Koç ve yükselen koç burcu

Haftaya yeniayın da desteğini alarak başlıyorsunuz ve öncelikli olarak bütçe planlamalarına girişiyorsunuz. Maddi kazanımlar ve hesapları dengeye oturtmak önemli hale gelecek. Belki geçmişteki deneyimlerin ders alınmış olması belki de ders alınmasının gerektiğini fark ederek kendinizi toparlamaya çalışıyor olacaksınız. Daha evvel aklınızı kurcalayan şüpheler, endişeler bu hafta daha rasyonel bir çizgiye oturuyor olacak. Daha baskın ve otoriter olma isteği hissediyor olmanız davranışlarınızı bu neticede zaman zaman ölçüsüz hale getirmenize sebep olabilir ve bu durum dikkat gerektirir. Cinsel anlamda daha çekici olacaksınız fakat çevrenizde size yaklaşan insanlara dikkat etmelisiniz zira size karşı olan ilgileri göz boyamak maksatlı olabilir ve sonradan canınızı sıkan bir duruma dönüşebilir. Yeni kişilerle tanışmalara ve yakınlaşmaya açık durumdasınız bu noktada Venüs retrosunu akıldan çıkarmadan hareket etmenizi öneririm.

Boğa ve yükselen boğa burcu

Yeniay burcunuzun 7. evinde gerçekleşiyor olacak ve bu hafta oldukça uyumlu ve iletşim açısından gerek özel gerekse iş yaşamınızda oldukça verimli olacaksınız. Yeni plan ve projeler oluşturmak için fazlasıyla uygun durumdasınız. Bununla beraber iş konusunda yeni bir kademe için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sosyal alanda çok kuvvetli bir yapı göstereceksiniz yeni arkadaşlarla tanışacak ve yeni yakınlıklar kurabilecek potandiyelde olacaksınız bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririm ancak diğer yandan -varsa- duygusal partnerinizle ve flörtünüzle yeni bir karar almadan veya bir karar neticesinde harekete geçmeden evvel Venüs'ün retro durumunu göz önünde tutmanızda fayda var.

İkizler ve yükselen ikizler burcu

Yeniay haftasında sağlığınızı ve fiziksel görünüşünüzü ilgilendiren yeni kararlar alacaksınız; bu bir beslenme düzeni oluşturmak, uzun zamandır ihmal edilen sağlık sorunlarına eğilmek, spora başlamak gibi. Yeni konulara kanalize olmak isteyeceğiniz, hayatınıza başka aktiviteler sokmak için motive olacağınız bir süreçte olacaksınız bu nedenle günlük hayatınız içerisinde oluşturduğunuz rutinler sıkıcı hale gelebilir. Başkaları için bir şeyler yapmak ve çevrenizdeki insanların onayını almak, sorunlara çözüm üretmek önemli hale gelecek. Çevrenizde sevdiğiniz bazı kişiler için bu durumun abartılı hale gelmesi ve suistimale açılmanız ihtimaliniz var, buna dikkat etmelisiniz. İş yaşantınızda yeni projelere, yaptığınız işi çeşitlendirmeye ve belki daha zevkli hale getirmeye açık durumdasınız. Fiziksel olarak değişiklik ihtiyacınız varsa Venüs retrosunun devam ettiğini ve son kararı retro sonrasında vermenizi öneririm.

Yengeç ve yükselen yengeç burcu

Yeniay etkisiyle çevrenizde daha etkili olacağınız bir haftadasınız. Özellikle aşk hayatınızda ani değişimler, bakış açınızda yenilikler ve farklılıklar oluşmaya başlayacak. Eskide kalan ilişkilerinizle ilgili yeni bakış açısı ve daha evvel fark edemediğiniz fikirleri fark etmek söz konusu olacak. Yeni kararlar beraberinde eski bağların kopuşu ve yeni beraberlikleri de getirebilir ancak diğer yandan devam eden Venüs retrosunu da aklınızda tutmalısınız. Ancak daha dikkat çekici olacak ve kendinizi ileriye taşımak için fırsatlar yakalayacaksınız. Ayrıca, finansal konular da sizin için öne çıkıyor olacak. Çocuk sahibi olma durumunuz ortaya çıkabilir, şayet çocuk sahibi iseniz çocuğunuzla ilgili bazı konular gündeminizde olacaktır. Bu hafta şansınızı kendiniz yaratmak isteyecek ve bunu başaracaksınız.

Aslan ve yükselen aslan burcu

Yeniay haftasında aile teması sizin için öne çıkıyor. Bu, mevcut aileniz veya gelecekte kuracağınız aile de olabilir. Evlilik teklifi veya evlenme kararı almak için adımlar atabilirsiniz de ancak Venüs retrosunu hesaba katmalısınız. Yaşam alanınızda değişiklikler yapmak için fikirler üretecek, yaşadığınız alanı daha keyifli hale getirmek için uğraş vereceksiniz. -böyle bir planınız varsa şayet- Ev lım satım işlerinizle ilgili düzenlemeler yapmaya müsait durumdasınız. Aile içerisinde anlaşmazlıklara yeni ve akılcı çözümler üretebilecek durumdasınız. İç görünüz yüksek olacağından gelecekle ilgili yeni kararlar almak ve kendinizi bir adım öteye atmak için uygun durumdasınız. Bu halinizi iyi değerlendirmenizi öneririm.

Başak ve yükselen başak burcu

Yeniay haftasında iletişiminizin oldukça kuvvetli olacağı ve ne istediğiniz konusunu kafanızda netleştireceğiniz bir süreçte olacaksınız. Arkadaşlıklarınızın ve yakın çevre bağlarınızın güçlü olacağı bu evrede olabildiğince akıcı bir dil kullanarak kendinizi ifade edeceksiniz. Yazma, çizme, iletişimi geliştirme alanlarında yeni kararlar alabilir durumdasınız ve bu konularla ilgili olarak projeler oluşturabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle aranızdaki bağları güçlendirmek ve yeni programlar yapmak sizin için oldukça önemli olacağından bu hafta sevdiklerinizle kısa seyahatler planlamak veya sevdiklerinizin yanında olmak isteyeceksiniz. Bu hafta uzun süredir yapılması gereken, belki cümleler oturmadığı için belki de kendinize güvenemediğiniz için yapamadığınız konuşmaları yapma cesareti göstereceksiniz.

Terazi ve yükselen terazi burcu

Yeniay haftasında organize olmaya ve hayatınızda kazanımlarınızı nasıl artıracağınız konusuna oldukça odaklı olacaksınız. Maddi kazanımları artırmak, bütçe yapmak ve biriktirmek konular sizin için öne çıkan konular arasında olacak. Geleceğiniz için harekete geçme ve kendinizi motive etme konusunda da fazlasıyla becerikli olacağınızdan yeni kararlar alacaksınız. Duygusal meselelerinize iç sesinizle karşılık veremediğiniz için daha rasyonel ve akılcı tutumlar sergileyeceksiniz ve sorunları çözmek için daha akılcı çıkarımlarda bulunacaksınız. Çevrenize karşı daha ilgili ve objektif davranıyor olmanız nedeniyle de sevdiklerinizden olumlu yaklaşımlar, çözemediğiniz meselelerde de olumlu geri dönüşler alacaksınız.

Akrep ve yükselen akrep burcu

Bu hafta burcunuzda gerçekleşecek yeniay son birkaç yıldır kafanızda oturmayan bazı durumların değişmesine ve çevrenizde gelişen yeni durumların bir dalga halinde sizi de yeni kararlar almaya itmesine sebep olacak. Süregelen sorunlarınızı çözmeye istekli ve kendinizi gösterecek yeni planlar yapma konusunda başarılı olacaksınız. Beklentileriniz başkalarından bizzat kendinize doğru kayacak. Daha ılımlı, olumlu, anlaşılır ve istekli davranışlarınızın olması çevrenizden de destek görmenize vesile olacaktır. Yaptığınız hatalar ve yanlışlar bu hafta markajınıza doğru şekilde giriyor ve değişimi amaçlamada size bir yol sunuyor olacak. Durumları iyi değerlendirebilirseniz hayatınızda olumlu geri dönüşlerin olacağı bu hafta size fayda getirecektir. Jüpiter'in burcunuzdaki son haftasını iyi değerlendirmenizi öneririm.

Yay ve yükselen yay burcu

Yeniay sürecinde oldukça felsefi ve olumlu bir profil çizeceksiniz. Daha evvel çözüm üretemediğiniz ve belki görmeyi reddettiğiniz gerçekler, kabul etmediğiniz konular ve görmezden geldiğiniz kendi içinizde sır olarak tuttuğunuz şeyler gün yüzüne çıkıyor. Bazı gerçekler bu hafta canınızı yakaak ama diğer yandan akrep temasıyla gelen bu yeniayda yeniden doğuş için de fırsatlarınız olacak. Motivasyonunuzu daha yüksekte tutmak için olumlu telkinlerde başarılı olacaksınız. Affetmek ve gerçekleri görmek bu hafta sizi hem özgürleştirecek hem de geleceğe bakışınızı değiştirecek. Bu arada daha evvel sizinle ilgilenmiş birini veya yarıda kesilmiş bir flörtü yeniden gündeminize alabilir, başkalarına şans verme konusunda daha istekli olabilirsiniz. Jüpiter'in burcunuza girişinin yaklaşması üzerinizdeki olumlu havayı da artıracaktır.

Oğlak ve yükselen oğlak burcu

Yeniay haftasında aslına bakılırsa oldukça şanslı olacaksınız ancak diğer yandan oğlak gerçekçiliği bu olumlu havayı olması gerektiği gibi karşılamanıza engel olabilir. Yeni fırsat alanları yaratmak, sosyal alanda hareketli ve yeni kişilerle bir araya gelmeye istekli yapınız, konuşkan davranışlarınızın artması size artı puan olarak dönerken, iş hayatınızda göze çarpcağınız ortamlarınız olacak bu nedenle bir hamle yapmadan evvel çevresel koşulları iyice izlerseniz çıkış noktası bulabileceğiniz alanları hızlıca görebileceğinizi bilmeniz önemli. İkili ilişkiler alanında da oldukça şanslı olacaksınız zira beklenmedik bir tanışıklık yeni bir ilişki doğmasına vesile olabilir ancak burada dikkat etmeniz gereken konu özellikle Venüs'ün retro konumda olması ve ilişki başlangıçlarını bu döneme denk getirmemek olacak. Duygusal olarak daha açık yapınız vesilesiyle dikkat çekeceksiniz.

Kova ve yükselen kova burcu

Yeniay döneminde özellikle iş hayatınız aktifse veya iş arıyorsanız ilerlemek için yeni yöntemler, belki sektör değişimi, kazanım alanını çeşitlendirmek sizin için oldukça önemli bir hale gelecek. Kariyer alanınız renkleniyor ve siz de hareketleniyorsunuz, sosyal alanda daha aktif ve dikkat çekici olacak, kendinizi, daha evvel anlatamadıklarınızı anlatabilecek duruma geleceksiniz. Hayatınızdaki otoriter erkek figürlerle anlaşmazlıklar konusu varsa çözülecektir, söylenmemiş sözler söylenecek ve bir süredir beklediğiniz paylaşımlar gerçekleşecektir. Olumlu etkilerle gelen bu yeniay süreci kendinizi toplum içerisinde göstermek istediğiniz konularda destekleyici etkilere sahip. Aşk hayatınızda ise karşınızdaki kişiyi fazla büyüttüğünüzü göreceksiniz.

Balık ve yükselen balık burcu

Yenilikler, daha felsefi yaklaşımlar, manevi huzur arayışının artması yeniayda sizin için oldukça önemli olacak. Hayata karşı yeni bir duruş sergilemek için kolları sıvıyor, yeni planlar ve yeni aktivitelerle kendinizi ilerletmeye çalışıyorsunuz. Bu dönemde yeni bir eğitim için başlangıç yapabilirsiniz. Hukuki işleriniz varsa bir düzene girecek ve yol haritası çizebileceğiniz neticeler alacaksınız.