Neden turistler Antalya Havalimanı ndan (AYT) transfer siparişi veriyor.

Neden turistler Antalya Havalimanı ndan (AYT) transfer siparişi veriyor.
Alanya havalimanı transfer

Neden turistler Antalya Havalimanı'ndan (AYT) transfer siparişi veriyor

Servis-bu standart ulaşım hizmetidir "merdivenlerden odaya": sürücü mytransferalanya şöförleri havaalanında sizi karşılar, ön büro veya tam olarak belirtilen adreste, Bagaj ile yardımcı olur, en kısa yol seyahat edilir, ihtiyacınız olan her yerde size hizmet verir.

 

Şehir merkezine veya havaalanına ucuz bir taksi, çocuklu bir aile için konforlu bir transfer, bir grup turist veya Premium transfer için bir minibüs ile ekonomik bir seçenek önceden seçebilirsiniz. Transfer ücreti ön sipariş üçretsizdir ve hiçbir koşulda artmaz: sürücü, yolcuyu önceden belirlenmiş bir süre içinde transferi alanya side ve kemer lokasyonuna gerçkleştirilir

Yolcu yorumları
Previous
Sipariş çok yüksek bir seviyede yapıld :) 5 saat uçuş gecikmesine rağmen, araba yerinde olmuştur, ayrıca beklenti için üçret taleb edilmedi, Alanya otel transfer çok hızlı ve güvenli oldu, araba rahat, sürücü profesyonel) çok teşekkür ederim)
Inna Mulihina
Yolculuk mükemmel, hızlı, rahat oldu!!Sürücü çok dikkatli,temiz oldu!!Firmanızı arkadaşlarınıza tavsiye ettiğinizden emin olun:)) çok teşekkür ederim:)))
Anna
Her zamanki gibi harika! Sürücü hemen arabaya ve otele kadar, bir tabela ile bir araya geldi. Bir bebek araba koltuğu ve seçim için bir güçlendirici vardı. Rahat, temiz. Teşekkürler!
Elena Pridannikova
Mükemmel organizasyon ve hizmet yüksek düzeyde için çok teşekkür ederim! Her zaman olduğu gibi bir seviyede tutmak ve hoş bir sürpriz var! Tekrar teşekkürler ve yeni toplantılara kadar!
Alena Shchukina
Umutları haklı ve hayal kırıklığına uğratmadığınız için kiwitaxi teşekkür ederiz. Hızlı ve hızlı bir şekilde tepki gösterdi, bir araba buldum, organize bir transfer Antalya Havaalanı. Belirlenen zamanda tanıştık.
Lyudmila Lukacheva
Eyvallah. Çok sevdim. Havaalanının binasından çıkarken hemen tanıştık. Seyahat süresi, transfer siparişinde belirtilen zamandan çok daha azdı, ki bu da memnun olamazdı ?.
Iuliia Elizarova