ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER GAZIPAŞA HAVALİMANI TRANSFER SIKÇA SORULAN SORULAR

ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER GAZIPAŞA HAVALİMANI TRANSFER SIKÇA SORULAN SORULAR
ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER GAZIPAŞA HAVALİMANI TRANSFER SIKÇA SORULAN SORULAR

SIKÇA SORULAN SORULAR (GÜNCEL 2019)

 

Havalimanında Alanya, Side, Kemer veya Antalyanın Diğer Bölgelerine Nasıl Giderim:

Antalya Havalimanından veya Gazipaşa Havaalaanında Alanya'ya nasıl ulaşırım gibi sorularınızın yanıtlarını https://mytransferalanya.com bulabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken basit ve ücretsiz olan reervasyon formumuzu doldurarak, kayıt oluşturmanız

 

Havalimanı Transfer Rezervasyonunu nasıl yapabilirim?

İster Antalya Havalimanı isterse Gazipaşa Havalimanı olsun, Rezervasyon yapmak için web sayfamızda bulunan rezervasyon formunu eksiksiz doldurmanız ve onaylamanız gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra cep telefonunuza kısa mesaj ve email adresinize bilgi maili gelecektir. 

 

Antalya Havalimanında veya Gazipaşa Havalimanında sizi nasıl bulabilirim?


Bagajınızı aldıktan sonra Görevlimiz çıkış kapısında, elinde  şirket logosu bulunan tabela ile sizi bekleyecektir. Eğer VIP havalimanı transferi seçeneğini ile geliyorsanız. tabelada sizin isminiz yazmaktadır

 

Belirtilen ücret dışında başka bir ücret ödeyecek miyim?

Hayır, web sayfamızdan veya telefon ile yaptığınız siparişlerinizde size söylenen ücretten fazlasını ödemeyeceksiniz.

 

Araçlarınızda çocuk koltuğu var mı?

Rezervasyon esnasında çocuk koltuğu ihtiyacınız olduğunu belirtmeniz halinde sizin için çocuğunuzun yaşına uygun olan çocuk koltuğumuz yerleştirilecektir.

 

Araçlarınız klimalı mı?

Evet, tüm araçlarımız klimalıdır.

 

Araçlarınızda wireless var mı?


Evet, araçlarımızda internet bağlantısı bulunmaktadır.

 

Araçlarınızda telefonumu şarj etme imkânı bulabilecek miyim?

Evet, araçlarımızda elektrik bağlantılı prizler bulunmaktadır.

 

Antalya Havalimanından Alanya ya nasıl giderim?

İnternet üzerinden https://mytransferalanya.com/tr/ internet adresinden online sipariş verebilirsiniz ya ya +90 541 441 6004 (whatsapp/ Viber) numaralı telefon ile bize ulaşabilirsiniz

 

Antalya Havalimanından veya Gazipaşa Havalimanından Alanya, Side, Kemer, Avsallar, Mahmutlar  Otellerine nasıl transfer bulabilirim?

MyTransferAlanya, Antalya Havalimanından Alanya incekum avsallar ve okucalar bölgelerindeki oteleninize kadar transfer hizmeti  vermektedir.    Aynı şekilde Gazipaşa Alanya Havalimanından Alanya ve çevresindeki  otele kadar transfer hizmeti vermektedir. Bunlarla birlikte Havalimanı transfer formunda yapacağınız aramada, Side, Kemer, Manavgat ve Antalyanın bütün bölgelerine transfer hizmeti sunduğumuzu göreceksiniz.
 

Antalya Havalimanı Transfer veya Gazipaşa Havalimanı Ulaşım sürecini kısaca anlatır mısınız?

Öncelikle Antalya Havalimanı Transfer veya Gazipaşa Havalimanı Ulaşım rezervasyonu yapmak için wep sitesinden gideceğiniz bölge ve otelinizi seçmelisiniz. Daha sonra uçağınızın Antalya Havalimanına  veya Gazipaşa havalimanına saat kaçta ineceğini ve kişi sayısını seçtikten sonra Transfer Ara butonuna basıp çıkan ekrandan Vip transfer ya da Paylaşımlı transfer seceneğini seçmelisiniz. Transferi onayladıktan sonra rezervasyon numaranızı not etmenizde fayda vardır. Aynı zamanda size mail ve Sms ile Antalya Havalimanı Transfer veya Gazipaşa havalimanına Transfer onayı gelecektir. Bütün bunları online yapabildiğiniz gibi telefon ile de halledebilirsiniz. Lütfen size gelen mail ve sms te bilgilerin özellikle de saat ve tarihin doğru olduğundan emin olunuz. Gün gelip Antalya havalimanına indikten sanra lütfen dışarda sizi bekleyen karşılama personeline kendinizi tanıtınız. Antalya havalimannındaki Gazipaşa havalimanındaki görevlimiz sizi araca kadar yönlendirecektir. Burada sürücülerimiz sizi gideceğiniz son noktaya kadar götürecektir. Antalya havalimanından veya Gazipaşa havalimanına Araçlarımız Manavgat Side Okurcalar, İncekum, Konaklı, Alanya, Mahmutlar ve Kargıcak a kadar gitmektedir. Ayrıca Yine Kemer veya Antalya bölgelerine transfer hizmetlerimiz mevcuttur.

Antalya Havalimanı Alanya Transfer kaç saat sürer?

Antalya Havalimanında Alanya merkez 135 Km'dir. Antalya Havalimanı Alanya ortalama olarak 2 saat sürmektedir. Trafiğin yoğunluğuna göre 2,5 saate kadar uzamaktadır. Bu bakımdan özellikle yaz aylarında Alanya Antalya Havalimanı Transfer istekleri bulunan yolcuların uçak saatinden 4 saat önce yolculuğa başlamalarını tavsiye etmekteyiz. Kargicak'tan Antalya havalimanı na yolculuk yapacak yolcularımız için bu süre yarım saat daha uzun sürmektedir. 
 

Antalya havaalanı veya Gazipaşa havalimanı Alanya servis seçenekleri nelerdir? 

Antalya havaalanından Alanya farklı servis seçenekleri vardır. bunlardan en uygun ve en ekonomik olanları eğer havayollarının kendine ait servis seçeneğidir. Ancak pek çok havayollarının Antalya havaalanından Alanya servisi yoktur. Bunun yerine Antalya havaalanından evinize kadar servis hizmeti veren şirketimiz sizlerin memnuniyetini en uygun fiyatlarla karşılamaktadır. 7 24 transfer hizmeti siparişi verebileceğiniz şirketimiz kapınıza kadar hizmet vermektedir. Seyehatiniz süresince sınırsız internet hizmetimizle keyifli yolculuğun tadını çıkarın.
 

Antalya havalimanından veya Gazipaşa havaalanından Okurcalara Nasıl giderim?

Okurcalar büyük ve önemli otellerin bulunduğu bir bölgedir. Eğer burada bulunan bir otele gelecekseniz transfer rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Çünkü oteller genellikle otobüs güzergahlarından uzakta bulunmaktadır. Antalya havalimanına gelmeden önce My Transfer Alanya e sipariş vermeniz durumunda şirketimiz sizi otelinize kadar götürecek ve bu transfer için sadece 40 TL ödemeniz yeterlidir. Aynı zamanda Gazipaşa Havalimanından da Okurcalar transfer hizmetimiz mevcuttur. tek yapamanız gereken bizi arayıp rezervasyonunuzu yaptırmaktır.