YMN Tanker Maaşları

YMN Tanker Maaşları
ymn tanker maaşları, ymn tanker, ymn tanker kimin, ymn tanker filo, ymn tanker iş başvurusu, ymn tanker adres, ymn tanker stajyer maaşları, ymn tanker başvuru, ymn tanker personel müdürü, ymn tanker yorumlar, ymn tanker altunizade, ymn tanker iş başvuru formu, tanker firmaları

İndex

 

YMN Tanker Maaşları 2020;  

Zabit kontratlar 4 ay Personel kontraları 6 ay olup Kontrat Parası maaşın içinde verilmektedir. Bütün gemi personelinin maaşı dolar olarak yatmaktadır. YMN TANKER MAAŞLARI ocak 2020 döneminde güncellenmiştir. Eğer maaşlarda bir farklılık var ise lütfen bizimle temasa geçiniz.

 

  • KAPTAN / BAŞ MÜHENDİS 10000 $
  • 2. KAPTNA / 2. ÇARKI 8000 $ 
  • ZABİT MAAŞLARI 3750 $
  • GÜVERTE VE MAKİNE RESİ 2800 $
  • AHÇI MAAŞI 2500 $
  • USTA GEMİCİ MAAŞI 2000 $
  • FİTER MAAŞI 2500 $
  • GEMİCİ MAAŞI 1900 $
  • KAMAROT MAAŞI 1800 $
  • STAJER MAAŞI ( Bilinmemekte)

Türkiyenin en iyi Tanker Firması- Kimyasal Tanker Firması hangisidir?

YMN Tanker Hakkında

YMN Tanker Deniz İşletmeciliği A.Ş. (YMN Tanker Deniz İşletmeciliği A.Ş.) 6 adet deniz hattı Petrol / Kimya tankerlerinin teknik ve ticari yönetimini sağlamak üzere 2012 yılında kurulmuştur. Filo, 2017 yılında 4 gemi ile genişletildi. Şu anda yönetim altında 11 Kimyasal / Petrol tankeri bulunmaktadır. 2 yeni inşa projesi yapım aşamasındadır ve YMN Tanker filosuna katılacaktır.

Şirket, Uzmanlık Alanı / Kimyasal tanker segmentindeki gemilerin teknik ve mürettebat yönetimi ve kiralama konularına odaklanmıştır. Şirket, üçüncü şahıs sahiplerine kaliteli gemi yönetimi hizmetleri sunmaya devam ederek filosunu stratejik olarak genişletmeyi planlamaktadır. Birincil hedefimiz, filoyu güvenli ve sorumlu bir şekilde yönetmek ve işletmek, böylece nakliye döngüsü boyunca navlun oranları dalgalandıkça paydaşlarımıza getirileri en üst düzeye çıkarmaktır. Şirket, güvenli ve güvenilir performans sunarak müşterilerin beklentilerini karşılayan veya aşan güvenli, verimli ve güvenilir bir ulaşım sağlayıcısı olarak sürekli gelişecektir.

 

 

YMN Tanker Filo: 

 

YMN Tanker İş Başvurusu

Şirket, yalnızca gemilerin STCW ve Minimum Güvenli Manning gereksinimlerini karşılayan yüksek nitelikli ve deneyimli denizcileri istihdam etme ilkesine sahiptir.

Mükemmel gemi performansının sürekliliğini sağlamak için, açıkça tanımlanmış mürettebat sorumluluklarına ve yüksek tutma oranlarına odaklanıyoruz. Mürettebat üyelerimizin, gemide, bilgisayar temelli ve kıyı eğitimlerinin yanı sıra kurum içi seminerlerle yeteneklerini ve becerilerini sürekli geliştirmelerini sağlıyoruz.

Mürettebatımızın YMN Tanker Denizcilik İşletme A.Ş.'nin bir parçası olmasını ve aileye bağlı hissetmesini istiyoruz. Ailemize katılmak istiyorsanız, lütfen Başvuru Formunu doldurup bize gönderin.Online Başvuru Linki

 

YMN Tanker Adres Ve İletişim

İletişim bilgileri
ADRES
Altunizade Mah. Ord. Fahrettin Kerim Gökay Cad. Denizciler İş Merkezi, A Blok No: 18/1 34662 Üsküdar, İSTANBUL - TÜRKİYE

TELEFON
+90216562 13 20

FAKS
+90216526 13 30

E-POSTA
info@ymntankers.com.tr