YOLCU DENİZCİLİK Gemi Personeli Aracılık Danışmanlık Hizmeti

YOLCU DENİZCİLİK Gemi Personeli Aracılık Danışmanlık Hizmeti
YOLCU DENİZCİLİK Gemi Personeli Aracılık Danışmanlık Hizmeti

Genç, dinamik, tecrübeli ve hızlı...

YOLCU DENİZCİLİK uluslararası ve yurt içi gemilerinin kumanyasını yükünü temin eder ve gemi personellerine en iyi şekilde eğitim verip yetiştirilmesini sağlayan bir kuruluştur.

YOLCU DENİZCİLİK STCW-78/95 Gemi Adamları Yetiştirme Kurslarına, yeni gemi adamı cüzdanı çıkartacak olanlara ve gemi adamı cüzdanı olup ta belgesi eksik olanlara danışmanlık, aracılık ve konaklama hizmetlerini sunarak kursiyerlerin gemilerde çalışmasına olanak sağlamaktadır. Yönetim ve çalışan kadrosu olarak donanımlı, mesleki bilgi ve eğitim konusunda tecrübeli olan... 

YOLCU DENİZCİLİK modern ve çağdaş hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Yenilikçi bir vizyonla Denizcilik sektöründe hizmet veren firmamız, yıllarını vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli hizmet ve güven veren bir kurumdur. Kurumumuz Türk deniz filosunda ve uluslararası gemilerde çalışacak personellerin kurs, belge ve iş bulmalarında aracılık hizmetlerini en iyi şekilde sunmaya gayret etmektedir.

YOLCU DENİZCİLİK Sektör de çalışmak isteyenlerin kurs ve belgelendirme işlemleri için donanımı, deneyimli kadrosu ve geniş portföyü ile en yüksek kalitede aracılık – danışmanlık hizmeti vermektedir.

YOLCU DENİZCİLİK Gemi adamı belgesine sahip olmak isteyen bay ve bayan personellerin ihtiyaç duydukları tüm danışmanlık hizmetini eksiksiz ve en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir. Denizcilik (Gemici) sektöründe çalışmak isteyen VASIFLI / VASIFSIZ  17-55 yaş arası baylar ve bayanlar bizi arayarak ve CV göndererek başvuru yapabilirler.

Türkiye’nin 3 tarafı denizlerle çevrili olmasına rağmen yıllardır varlığı göz ardı edilen, denizcilik sektörünün her alanında çalışmalar yapmış olduğumuz firmamız, bu sektörde belge almak isteyen ve/veya iş bulmak isteyenlere eğitiminden işe girişine kadar olan süreç içerisinde takipçisi olup en iyi şartlarda insan kaynakları ve danışmanlık hizmetinin yanı sıra bu alanda yol gösterici rehberliğimizle bilgi ve edinimlerimizi değerli müşterilerimize sunmak üzere kurulmuştur.

Denizcilik sektöründe öncülük eden şirketimiz Yurt içi ve Uluslararsı Gemilere-Turistik Tekne ve Özel Yatlara Vasıflı/Vasıfsız Personeller yetiştirmekte ve Gemici-Makineci-Elektrikçi-Aşçı ve Garson olarak Personellerine iş imkanı sağlamaktadır.

YOLCU DENİZCİLİK Küçükyalı vergi Dairesi Mükellefi olup İstanbul Ticaret Odası ve Deniz Ticaret Odasına kayıtlı olup , Uluslararası ve Yurt içi Denizcilik sektöründe yıllardır öncülük eden profosyenel ve güvenilir bir firmadır.

Denizcilik sektöründe yeri doldurulamayan kaliteli çalışmalara imza atmayı başarmış ve sektörün hızla büyümesine büyük katkılar sağlamıştır, güvenin ve kalitenin ön planda tutulduğu bu zamanlarda, YOLCU DENİZCİLİK olarak attığımız her adımın, yaptığımız her işin, geleceğimize ve hizmetinde bulunduğumuz denizlerimizin daha çalışılabilir, daha güvenli, daha huzurlu bir faaliyet alanına dönüştürülmesi ve bu faaliyet alanında geçici değil kalıcı çözümlerle emin adımlarla yaptığımız her işin altına imza bırakmak, yapılan işin kalitesinden dolayı                        YOLCU DENİZCİLİĞİN çalışma prensiplerine rastlamak bizler için gurur vericidir. Sürekli personel ihtiyacı olan denizcilik sektörün...

YOLCU DENİZCİLİK olarak,Vasıflı,Vasıfsız personel temin etmek ve görevimizi % 100 iş yerleşimiyle yerine getirmekten gurur duymaktayız.

YOLCU DENİZCİLİK DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.